Zaproszenie

Universal Futsal Cup 2015 to pierwszy turniej amatorskich drużyn Futsalu. Całe rozgrywki podzielone są na na dwa etapy. Pierwszy etap to Turnieje eliminacyjne w wyznaczonych przez organizatora miastach, Z każdego turnieju eliminacyjnego awans do finałów otrzymają po trzy drużyny, które zagrają w Wielkim Finale Universal Sport Cup 2015.

O wszytskich terminach i miejscach rozgrywania turniejów eliminacyjnych będziemy Państwa informowali na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpage na facebooku

Zapraszamy do zabawy wszystkich, którzy lubią sport, rywalizację i dobrą zabawę, Masz amatorską drużynę? grasz ze znajomymi i chcesz spróbować swoich sił w profesjonalnie zorganizowanym turnieju? chcesz pokazać swoją firmową drużynę sportową? Zgłoś się do Nas!!! Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, profesjonalną obsługę, u super zabawę w świetnym towarzystwie:)

A może chciałbyś zorganizować turniej eliminacyjny w swojej miejscowości? Zapraszamy do współpracy.

Główny Koordynator

Artur Dzięcioł